Atribuită Cumpărare directă

Expertiză Tehnică pe domeniul E pentru termosistemul amplasat la obiectivul „Modernizare școala gimnazială Ştefan cel Mare și grădiniță cu program normal Cârlibaba, jud. Suceava, str. Principală, nr. 6, Grădiniţa, Cârlibaba, jud. Suceava” Etapa 1 – Deplasarea la fața locului în vederea identificării și preluării de date din teren pentru obiecțiile de neconformitate cuprinse în PV nr DO_421.395/17.11.2020. Etapa 2 – Efectuarea expertizei tehnice pe domeniul E (Economie de energie prin izolare termică corespunzătoare construcțiilor și instalațiilor în construcții pe toate domeniile), pentru evaluarea din punct de vedere a cerințelor de calitate pe domeniul E a performanței termo-energetice a clădirilor, în varianta realizată pe fațadă cu termosistem din polistiren

Număr anunț
DA27749283
Autoritate contractantă
Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
Furnizor / câștigător
ENERGO DESIGN S.R.L. (CUI 24571594)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,50 RON
Valoare atribuită
4,50 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,50 RON

din 4,50 RON estimat