Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura Wireless Logitech MX Mechanical Perfomance Iluminata Silentioasa USB BT US INT Negru 920-0

Număr anunț
DA34444496
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.170.983 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.170.983 RON