Atribuită Cumpărare directă

Urmare a invitatiei de participare nr 16579/06.04.2021 , S.C.Ecocart Printing SRL va efectua serviciile solicitate cu un numar de 5 multifunctionale Lexmark X654 viteza de printare 55ppm si 11 imprimante Lexmark T652 viteza de printare 50ppm la un numar estimat de 55.000 pagini/luna si un pret de 0.024 lei/pagina fara tva. Valoarea estimata pentru perioada 01.05.2021 - 31.12.2021 (8 luni ) si pentru un numar de 55.000 pagini/luna este de 55.000 pag X 8 luni = 440 000 pagini X 0.024 lei/pagina = 10560 lei fara tva, valoare cu tva 12 566,4 lei. In acest cost vor fi incluse toate solicitarile stipulate in caietul de sarcini. .

Număr anunț
DA27750609
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII ALBA (CUI 13580082)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,56 RON
Valoare atribuită
10,56 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,56 RON

din 10,56 RON estimat