Atribuită
Cumpărare directă
Publicare 2 anunturi in Monitorul Oficial + ziar National + ziar local: 1) scoaterea lalicitaţie publică deschisa in vederea vanzarii a doua terenuri: - teren intravilan in suprafata de 50 mp, apartinand domeniului privat al orasului Targu – Neamt, situat in orasul Targu – Neamt str. Romana f.n., judetul Neamt, nr. cadastral 56561, conform HCL nr.29/25.02.2021 si conform OUG nr.57/2019 . - teren intravilan in suprafata de 356 mp, apartinand domeniului privat al orasului Targu – Neamt, situat in orasul Targu – Neamt B-dul Stefan cel Mare nr.72(fost nr.172), judetul Neamt, nr. cadastral 57015, conform HCL nr.28/25.02.2021 si conform OUG nr.57/2019. 2) scoaterea la licitaţie publică deschisă în vederea închirierii a doua spatii, situate în incinta Ambulatoriului de specialitate al orașului Târgu – Neamț, aparținând domeniului public al orașului Târgu – Neamț, conform HCL nr.46/25.02.2021 si conform OUG nr.57/2019, dupa cum urmeaza: a) spatiul cu destinatia de cabinet medical(dermatologie) in suprafata totala de 20.02 mp , conform extras carte funciara nr.52708 - C1 – U21(etajII) b) spatiul cu destinatia de cabinet medical (derrmatologie) in suprafata totala de 19,73 mp, conform extras carte funciara nr.52708 – C1 – U23(etajII).
- Număr anunț
- DA27762036
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,09 RON
- Valoare atribuită
- 1,09 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.