Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA PERIOADA: 25.03.2021-19.04.2021(25 ZILE) - 226.80 MP - 1 EURO/MP 1 EURO=4.9243 RON ADRESA SANTIER: STR. PRUNULUI NR.18 TOTAL: 930.69 RON

Număr anunț
DA27796804
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931 RON
Valoare atribuită
931 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931 RON

din 931 RON estimat