Atribuită Cumpărare directă

Cleste pentru sertizat mufe RJ45, RJ9, RJ11 – 117370 RJ45, RJ9, RJ11 buc 1 60.00 RON Cheie Franceza 250 MM 250mm buc 1 129.00 RON Creion de faza 200-250 V, Fixpoint 200-250V buc 2 12.00 RON Patent etp electrician sfic 150 mm 150 MM buc 1 59.00 RON Derulator - 4 prize - pentru cablu 3x2.5 50ml 50m buc 1 242.00 RON

Număr anunț
DA27734433
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514 RON
Valoare atribuită
514 RON
Data publicării
08.04.2021 00:00
Data finalizării
09.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514 RON

din 514 RON estimat