Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine cf of 2798/14.04.2021 : 1. SERINGI 5 ML = 1 SET 2. SERINGI 10 ML = 2 SETURI 3. SERINGI 20 ML = 1 SET 4. MICROPIPETA 20 - 200 = 1 BUC 5. MICROPIPETA 100 - 1000 = 1 BUC 6. MICROPIPETA 1000 - 5000 = 1 BUC 7. STAND 6 MICROPIPETE = 1 BUC 8. PERIE 280 MM = 5 BUC 9. PERIE 310 MM = 5 BUC 10.PERIE 355 = 5 BUC 12.SET 6 ROLE HARTIE = 4 SETURI
- Număr anunț
- DA27781941
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,56 RON
- Valoare atribuită
- 2,56 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.