Atribuită Cumpărare directă

“Consumabile laborator SDVI"– FICPM 1.Membrană filtrantă CA 25 mm, 0.45 μm , 100 buc/cut - 2 cut 2.Membrană filtrantă CA 47 mm, 0.45 µm, 100 buc/cut - 1 cut 3.Microtuburi centrifugă sterile 1,5 ML , 500 buc/set -1 set Specificatii tehnice conform invitatiei de participare nr.9620/26.04.2021.

Număr anunț
DA27880103
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,13 RON
Valoare atribuită
1,13 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,13 RON

din 1,13 RON estimat