Atribuită Cumpărare directă

Plic Anti-Soc Ext200x275 Int180x265 Siliconic 14 A5 10.000 BUC 1.0200 Plic Anti-Soc Ext240x350 Int220x340 Siliconic 16 A4 10.000 BUC 1.4600

Număr anunț
DA27719361
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
06.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat