Atribuită
Cumpărare directă
Back UPS Pro BR 650VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface; Hub adaptor Motrix® USB Type-C la 3xUSB3.0, 1xVGA, 1xGigabit Ethernet RJ45, 1xAudio Jack, 1xSD Card Reader, 1xTF Card Reader, 1xHDMI, 1xPower Delivery port; Cablu Video Spacer Displayport (T) La Displayport (T) 1.8M Rezolutie Maxima 4K (3840 X 2160) La 60 Hz Negru; Masca Medicala Global Trei Straturi Trei Pliuri Tip 2R 50 Buc/ Cutie; Masca Medicala Neagra Global Trei Straturi Trei Pliuri Cu Elastic Negru Tip I 50Buc/Cut
- Număr anunț
- DA27827581
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 31711000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,73 RON
- Valoare atribuită
- 1,73 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.