Atribuită Cumpărare directă

Cosire iarba si vegetatie in exces,curatirea terenului,grablarea terenului,pe suprafete pana la 50000 metri patrati

Număr anunț
DA27831766
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
ARES TOP SRL (CUI 37202181)
Cod CPV
77314000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,10 RON
Valoare atribuită
113,10 RON
Data publicării
22.04.2021 00:00
Data finalizării
23.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,10 RON

din 113,10 RON estimat