Atribuită
Cumpărare directă
CAZARE+MD (10.04-11.04.2021) 4 SGL X 1 NOAPTE X 238.10= 952.4 RON 1 DBL X 1 NOAPTE X 333.33= 342.86 RON 2 TRPL X 1 NOAPTE X 361,90= 723.81RON 12 PERS. X 1 CINA X 33.33= 399.96 RON 12 PERS. X 1 PRANZ X 33.33= 399.96 RON TOTAL 2818.99 LEI DE i de cazare la hotel
- Număr anunț
- DA27728574
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RARAUL (CUI 15057986)
- Furnizor / câștigător
- ALIMONI TURISM SRL (CUI 13121667)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,82 RON
- Valoare atribuită
- 2,82 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.