Atribuită Cumpărare directă

OFERIM SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE LA OBIECTIVE FIXE CU PERSONAL ATESTAT SI EXPERIMENTAT . NE RECOMANDA CA SI EXPERIENTA MODUL IN CARE NE DESFASURAM ACTIVITATEA DE PAZA . PRETURILE LA OBIECTIVELE FIXE VARIAZA IN FUNCTIE DE LOCATIE SI NECESITATIILE BENEFICARULUI IAR PRETUL DE BAZA PORNESTE DE LA 17 LEI / ORA / POST PAZA . SERVICII DE PAZA PE O PERIOADA DE SPTE LUNI ,MAI-DECEMBRIE 2021

Număr anunț
DA27859044
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
Furnizor / câștigător
PRIVATE VIP EXCLUSIVE SRL (CUI 36800390)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,37 RON
Valoare atribuită
100,37 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,37 RON

din 100,37 RON estimat