Atribuită
Cumpărare directă
1 Revizie instalatie de clor. 1.1 lucrari service operatiuni de intretinere si mentenanta inclusiv transport 1.2 componente materiale 1.2.1 Robinet izolare clor = 1 buc 1.2.2 Corp intermediar (poz 5.2) = 1 buc 1.2.3 Disc (pt reg. de vacuum din stg.) = 1 buc 1.2.4 Ans. diafragma pt. VGA-111 = 1 buc 1.2.5 Manometru (0-16 bari) (pt. reg. vacuum)) = 1 buc 1.2.6 Kit mentenanta (pt. reg. vacuum ) = 2 buc 1.2.7 Piulita PVC ( pt. dozator) = 1 buc 1.2.8 Kit mentenanta (pt. dozator) = 1 buc 1.2.9 Disc senzor scapari clor = 1 buc Pretul nu include TVA Valabilitate oferta: 09.04.2021
- Număr anunț
- DA27691420
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 45259200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,40 RON
- Valoare atribuită
- 10,40 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.