Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de vulcanizare pentru flota auto a SC Gospodarire Urbana SRL Galati, in perioada 01.05 - 30.09.2021. Achizitia se realizeaza cf. ref. aprobat nr. 7003/23.04.2021 - Directia Administrare si Exploatare - Serviciul Tehnic - Biroul Reparatii auto si mecanizare si respectiv, a ofertei inregistrata la SC Gospodarire Urbana SRL Galati cu nr.6778/20.04.2021.
- Număr anunț
- DA27866526
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- IDI VALDANBOB S.R.L. (CUI 43380280)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,75 RON
- Valoare atribuită
- 3,75 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.