Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA IN VEDEREA INFIINTARII SERVICIULUI PUBLIC DE ILUMINAT PUBLIC STRADAL SI DELEGAREA GESTIUNII ACESTUIA1. Infiintarea serviciului local de iluminat public stradal 2. Realizarea unui studiu de oportunitate in baza cerintelor L100/2016; 3. Realizarea unei documentatii de atribuire in baza cerintelor L100/2016; 4. Supunerea la dezbatare publica, modificari, completari ale celor etape de mai sus pe durata a minim 30 zile; 5. Supunerea spre avizarea Consiliului Concurenței (doar in cazul in care valoarea serviciului de delegare este sub pragul prevzut de lege, iar atribuirea se va face direct catre un operator propriu-privat) 6. Aprobarea prin HCL a documentatiei de mai sus - in forma rezultata in urma procesului de dezbatere publica 7. Publicarea documentatiei de atribuire - pentru licitatie deschisa, clarificari, raspunsuri la clarificari, primirea ofertelor si evaluarea acestora, stabilirea castigatorului – in baza cerintelor L100/2016; 8. Delegarea unui expert tehnic cooptat pentru evaluarea ofertelor;
- Număr anunț
- DA27704015
- Autoritate contractantă
- COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
- Furnizor / câștigător
- CISIF Centrul de Idei si Solutii Financiare (CUI 38191650)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20 RON
- Valoare atribuită
- 20 RON
- Data publicării
- 02.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.