Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Menbrana bitumoasa cu armatura polyester, strat superior ardezie, 4kg/mp, 10 mp/rola 40 mp 14 lei/mp 560 lei Izolatie pentru teava D 42x9 mm, L=2ml 10 buc 5 lei/buc 50 lei Placa gips carton verde pentru umezeala 12.5x1200x2600 mm 6 buc 21 lei/buc 126 lei Profil metallic CD 60x4000x0.6 mm 10 buc 27 lei/buc 270 lei Banda fibra pentru imbinare rigips 2 role 5 lei/buc 10 lei Vopsea alchidica neagra 30 litri 9 lei/l 270 lei Vopsea alchidica alba 20 litri 9 lei/l 180 lei Placa tego 1000x2000x25 mm 5 buc 109 lei/buc 545 lei Bidinea din lemn 150x70 mm 10 buc 18 lei/buc 180 lei Burghiu pentru beton SDS Ѳ 6x110 mm - Makita 10 buc 40 lei/buc 400 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ20x600 mm - Makita 3 buc 90 lei/buc 270 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ25x600 mm - YATOO 3 buc 80 lei/buc 240 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ28x600 mm HITOKI 3 buc 80 lei/buc 240 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ32x600 mm MAKIT 3 buc 120 lei/buc 360 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ25x1200 mm PROJAHN ROCKET 5 1 buc 890 lei/buc 890 lei Burghiu pentru beton SDS max Ѳ32x1200 mm 1 buc 1190 lei/buc 1190 lei Glet CT 126 1000 kg 1.5 lei/kg 1500

Număr anunț
DA27751859
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
SIMFAN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43872542)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,28 RON
Valoare atribuită
7,28 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,28 RON

din 7,28 RON estimat