Atribuită Cumpărare directă

Reîncărcare 52 tonere model HP 17A (CF217A) conform oferta nr. 27796/16.04.2021.

Număr anunț
DA27798847
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
SMART DATA PRINT SRL (CUI 31450943)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,95 RON
Valoare atribuită
1,95 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,95 RON

din 1,95 RON estimat