Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4 COPIATOR 80G/MP 25buc*14lei, DOSAR CARTON SINA LUNGA 200buc*0.6lei, DOSAR PLASTIC 200buc*0.7lei, CALCULATATOR BIROU CANON 2buc*45lei, PIX BIC 120buc*1lei, PIX GEL PELIKAN 24buc*2lei, FILE PLASTIC A4 GROASE 600buc*0,35lei, CREION MAPED 36buc*1,2lei, CREION CORECTOR CENTRU 5buc*3lei, AGRAFE BIROU 78MM 5buc*5.7lei, AGRAFE BIROU 33MM 5buc*1.5lei, SUPORT BIROU MULTIFUNCTIONAL 1buc*18,5lei, SUPORT VERTICAL 12buc*9.5lei, CAPSE 24/6 MAPED 9buc*1,5lei, RADIERA 5buc*2lei
- Număr anunț
- DA27839442
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- BISTRAS SERVICE S.R.L. (CUI 43431775)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,33 RON
- Valoare atribuită
- 1,33 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.