Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ECARISAJ

Număr anunț
DA34468489
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.119.192 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.119.192 RON