Atribuită Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare sau cu hrana pentru animale. Ideal pentru dezinfectia rapida a suprafetelor si dispozitivelor non-invazive din domeniul medical. PRODUS AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5093/02/12.24 Autorizatie INCDMMC: 61/14.04.2020. Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curăţarea şi dezinfectarea suprafeţelor și a obiectelor din întreaga casă. Acţiune virucidă, bactericidă şi fungicidă Efect virucid în 60 de secunde pentru produsul folosit nediluat Parfum plăcut, fără clor Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc. Utilizare: Pentru suprafeţe mari, diluaţi 116 ml în 2 litri apă. Se șterg suprafeţele cu mopul sau cu o lavetă umezită în soluţia astfel preparată. Nu este necesară clătirea. PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 2691/02/12.24.

Număr anunț
DA27889631
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala "Marton Aron" Sândominic (CUI 12841260)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667 RON
Valoare atribuită
667 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
05.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667 RON

din 667 RON estimat