Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maner 72 y ogr lucios

Număr anunț
DA34451700
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
715.013 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715.013 RON