Atribuită
Cumpărare directă
Pachet procesare lame citologie cuprinde urmatoarele pozitii: 1 kitt ThinPrep Pap Test Gyn,2 kitt Prezervyt Vials+1 kitt ThinPrep Nuclear Stain Solution+250 periute Rovers ThinPrep Pap Test Gyn - Kit pentru efectuarea a 500 de lame ce contine Thinprep PreservCyt Vials + Filtre+ lame+ Periute cytobrush, Cod 70096-002RET, pret unitar 14000 lei, 1 kit Prezervyt Vials - 250 bucati flacoane pentru recoltare citologie in mediu lichid si HPV, Cod 70098-002, pret unitar 2500 lei, 1 kit ThinPrep Nuclear Stain Solution - Kit pentru colorarea a aproximativ 3000 de lame (continue solutiile speciale pentru coloratia Babes-Papanicolau), Cod 70897-002, pret unitar 2500 lei, 1 kit Periute recoltare Rovers, u.m. bucata, cantitate 2 pungi, pret unitar 250 lei, total 500 lei PREZENTA TINE LOC DE COMANDA.
- Număr anunț
- DA27972716
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,50 RON
- Valoare atribuită
- 19,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.