Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA: A11A01628 Amylase CP A11A01626 ALP CP ABX PENTRA ALT AST A11A01630 GGT CP A11A01639 Total Bilirubin CP BILIRUBINA DIRECTA CP ABX PENTRA A11A01634 CHOLESTEROL CP A11A01636 HDL, Direct CP GLUCOZA PAP CP A11A01637 FIER CP ABX PENTRA A11A01646 Magnesium RTU A11A01640 TRIGLICERIDE CP ABX PENTRA A11A01670 ACID URIC CP ABX PENTRA A11A01641 UREA CP ABX PENTRA TOTAL PROTEINA CP ABX PENTRA Creatinina 120 CP ABX PENTRA A11A01611 CRP CP ABX PENTRA A11A01647 HDL CAL ABX PENTRA 2X1ML Immuno I Control L/H A11A01789 CLEAN-CHEM 99 CP A11A01789 CLEAN-CHEM 99 CP A11A01891 CUVETTES SEGMENTS RACK P400 ( 450 segment a 12 celule) ; ROG VERIFICARE PRET PENTRU IMMUNO I CONTROL L/H
- Număr anunț
- DA27897421
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,95 RON
- Valoare atribuită
- 6,95 RON
- Data publicării
- 05.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.