Atribuită Cumpărare directă

urina de control Level 1 +2 referat nr. 5227/18.05.2021

Număr anunț
DA28009187
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321 RON
Valoare atribuită
321 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321 RON

din 321 RON estimat