Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul 1974/14.05.2021 cuprinde urmatoarele pozitii: W480, Prothrombin (PT), u.m. kit, cantitate 2, pret unitar 266 lei, total 532 lei W481, Activated Partial Thromboplastin (APTT), u.m. kit, cantitate 1, pret unitar 266 lei, total 266 lei Total pachet: 798 lei fata TVA
- Număr anunț
- DA27992827
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141626-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.