Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente pentru inregistrarea si stocarea imaginilor de la camerele video

Număr anunț
DA34469458
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.551.810 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.551.810 RON