Atribuită
Cumpărare directă
Ca urmare a anunţului dumneavoastră cu numărul ADV1215020 cu privire la achiziţia de „Generator curent cu aparat de sudura WAGT 220 DC HSB RR”, avem plăcerea de a vă transmite oferta totală de 7.989,00 RON. Dormi să specificăm faptul că se va furniza: Denumire produs Cantitate Preţ/bucată FTVA Preţ total FTVA Generator curent cu aparat de sudura WAGT 220 DC HSB RR 1 buc 7.989,00 7.989,00 TOTAL 7.989,00 RON Menţionăm: • Preţurile ofertate sunt exprimate în RON fără TVA • Livrarea produselor se va face gr10 zile de la comanda fermăatuit la adresa indicată de către achizitoriu în termen de maxim • Termenul de garanție al produselor este de 12 luni • Plata se va efectua cu OP la 30 de zile de la primirea produselor şi a facturii de către achizitor. • Transportul este inclus în preţul ofertat. • Valabilitatea ofertei este de 60 de zile
- Număr anunț
- DA28074071
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
- Furnizor / câștigător
- PRO TEHNIC S.R.L. (CUI 15124236)
- Cod CPV
- 31121200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,99 RON
- Valoare atribuită
- 7,99 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.