Atribuită
Cumpărare directă
Pretul per buc este 24 euro fara TVA, calculat in RON este 118.22 RON fara TVA / buc (curs BNR 27.04.2021 : 1 EURO = 4.9260 Lei). INTERNETUL WIFI in mijloacele de transport in comun trebuie sa fie o solutie de conectare mobila profesionala pusa la dispozitia calatorilor dar si un instrument de marketing si analiza. Atasata este detalierea produsului. Acceptarea achizitiei presupune insusirea tuturor specificatiilor din caietul de sarcini atasat. Valabilitatea contractului 12 luni de la data de 19.05.2021.
- Număr anunț
- DA27939657
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,91 RON
- Valoare atribuită
- 114,91 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.