Atribuită
Cumpărare directă
126 abonamente cu urmatoarele resurse alocate individual pe sim : ❖ Nelimitat minute si sms in reteaua Orange Nelimitat apeluri si SMS primite in roaming SEE ❖ Nelimitat minute sau SMS valabile atat catre retele fixe si mobile nationale si roaming SEE, cat si international catre retele fixe din tari ale Spatiului Economic European, ❖ 100 minute sau SMS internationale, valabile catre retele mobile din tari ale Spatiului Economic European si catre retele fixe si mobile din SUA, Canada si Israel, ❖ 15 GB trafic de internet national si in roaming in SEE la viteze 4G/3G+ de pana la 500/43,2 Mbps download si pana la 150/5,76 Mbps upload, in functie de capabilitatile telefonului folosit ❖ Serviciul cost control inclus ❖ 5 Limita de consum date in roaming SEE fara cost suplimentar, ❖ Tip pachet –Roam like Home 3630.36 ron fara tva - ( pret pachet 737.10 euro fara tva) curs valurar Orange la data de 26.05.2021 Euro - 4.9252 Obligatiile partilor se vor stabili prin contract.
- Număr anunț
- DA28067960
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,13 RON
- Valoare atribuită
- 87,13 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.