Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CU SINA PLASTIC ECADA 58709 10 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 100 CALCULATOR CANON 16 DIGITS WS-1610T WS-1610T 1 SUPORT PENTRU DOSARE HERLITZ DIVERSE CULORI PP TRANSLUCID P08213 3 PERFORATOR KANGARO PERFO20, 20 COLI PERFO20 1 CAPSATOR SMD DELUXE C-12, 25COLI SMD C-12 1 BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 33mm X 8M B661 1 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, NEON P01324 1 POST-IT ADEZIV 45X12 SAGEATA 83506 1 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 1
- Număr anunț
- DA28023290
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.