Atribuită Cumpărare directă

conform oferta nr 1358482.7/12.05.2021

Număr anunț
DA27984319
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31321220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,99 RON
Valoare atribuită
17,99 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,99 RON

din 17,99 RON estimat