Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Tablou metalic cu contrapanou IP65 500x400x200 4 buc x 159.22 lei COMTEC cod:MF0011-11186 Corp iluminat industrial pentru tub LED T8 IP65 2x120 cm 10 buc x 30.96 lei Tub LED T8 16w 4000k 1600lm G13 120 cm 40 buc x 8.92 lei Lampa BADT 1X100W E27 10 buc x 18.05 lei Cablu MYYM 3x2,5 100 m x 3.57 lei Cablu MYYM 3x1,5 100 m x 2.25 lei OBO T40 cod:2007045 Doza derivatie IP65 90x90x52mm OBO T40 10 buc x 3.06 lei Schneider Electric cod:WDE000525 Priza dubla PT cu CP si capac IP65 16A 10 buc x 21.85 lei Intrerupator simplu PT pentru exterior cu membrana Hydro IP 55 16A 230V 10 buc x 10.72 lei Eaton cod:263578 Intrerupator diferential PF7-25/2/01-DE 25A 2P 100mA 4 buc x 90.47 lei Diblu universal din PVC cu surub o6x30mm 500 buc x 0.05 lei Diblu universal din PVC cu surub o8x30mm 250 buc x 0.1 lei
- Număr anunț
- DA28038819
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31220000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,83 RON
- Valoare atribuită
- 2,83 RON
- Data publicării
- 24.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.