Atribuită
Cumpărare directă
”Materiale de curățenie” aferente proiectului ”Extinderea capabilităților investigative ale sistemului de apărare cibernetică de la nivelul MAI CYBINT Cod SIPOCA/SMIS2014 : 858/134962” – anul 1 de implementare (lotul 4) conform anuntului de publicitate numărul ADV1204832 din 31.03.2021
- Număr anunț
- DA27884665
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39514300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 916 RON
- Valoare atribuită
- 916 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.