Atribuită
Cumpărare directă
COMPRESOR MONOFAZAT COSMOS255 50/190 8 BAR FIAC Buc 1 pret unitar 791.89 lei 12921N Oglinda telescopica rotunda 50 mm Buc 1 pret unitar 140.62 lei 2084 Set de inspectie auto profesional Buc 1 pret unitar 149.68 lei 7722SQ Menghina cu baza rotativa 100 mm Buc 1 pret unitar 123.99 lei 2091 Lanterna cu led 250 mm Buc 1 pret unitar 136.51 lei Subler mecanic 0-500mm/0-20" Buc 1 pret unitar 647.84 lei 117/4 C.F.simpla brunata 34 Buc 2 pret unitar 20.54 lei 7117 Cheie fixa simpla drepta 36 mm Buc 2 pret unitar 13.39 lei 117/4 Cheie fixa simpla brunata 38 Buc 2 pret unitar 22.96 lei 7117 Cheie fixa simpla drepta 46 mm Buc 2 pret unitar 24.63 lei 110/1 Cheie fixa dubla 38x42 Buc 2 pret unitar 74.36 lei 110/1CB Set chei fixe 6-32/12 pcs Buc 2 pret unitar 156.59 lei 190BI6P23 Trusa Capete chei tubulare 1/2" 10-32/23 piese Buc 2 pret unitar 438.10 lei 10592 Set chei locas hexagonal 0.7-10 mm/12 pcs Buc 2 pret unitar 15.67 lei 2083 Recuperator mag.telescopic cu lumina Buc 2 pret unitar 38.51 lei Set chei cu clichet articulate 8-19 mm Buc 1 pret unitar 347.58 lei SU 650 EDK Suflanta aer cald 50-650oC Buc 1 pret unitar 269.67 lei Ruleta profesionala cu cap magnetic 8 m Buc 1 pret unitar 58.00 lei Set dornuri 3-10/ 6 buc Buc 1 pret unitar 66.00 lei conform oferta
- Număr anunț
- DA28093924
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,34 RON
- Valoare atribuită
- 4,34 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.