Atribuită Cumpărare directă

T942.1 - Vase Petri STERIPLAN ROTH, 100*20 mm, 10 buc/1pk Vase Petri, prevazute cu capac, realizate din sticla calcosodica, autoclavabile Producator ROTH Material Sticla calcosodica Dimensiuni exterioare (O*h) 100*20 mm Autoclavabile Da Cantitate 10 bucati Cod produs T942.1

Număr anunț
DA28086209
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,57 RON
Valoare atribuită
3,57 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,57 RON

din 3,57 RON estimat