Atribuită Cumpărare directă

Pachet aparatura si consumabile conform ofertelor 146329/27.04.2021 și 145509A/27.04.2021:

Număr anunț
DA28031582
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,27 RON
Valoare atribuită
17,27 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,27 RON

din 17,27 RON estimat