Atribuită
Cumpărare directă
147110 - Pachet accesorii si consumabile de laborator, conform ofertei AMEX 147110, ce include: CR142 - CLOROFORM PA, 1 L - 37.68 lei/buc - 1 bucata - total 37.68 lei 037.06.005 - Tavi de cantarire ISOLAB nesterile, negre, 5 ml, 100 buc / 1 pk - 9.57 lei/buc - 1 bucata - total 9.57 lei 037.06.100 - Tavi de cantarire ISOLAB nesterile, negre, 100 ml, 100 buc / 1 pk - 31.13 lei/buc - 1 bucata - total 31.13 lei 022.01.001 - Suport rotativ pentru pipete ISOLAB din polipropilena, 94 pozitii - 55.88 lei/buc - 2 bucati - total - 111.76 lei 041.01.080 - Palnii ISOLAB cu coada scurta, O 80 mm, 10 buc / 1 pk - 191.40 lei/pk - 1 pachet - total 191.40 lei 063.16.001 - Lubrifiant Isolab pentru conditii normale de vid in laborator, 60 g - 233.81 lei/buc - 1 bucata - total 233.81 lei TOTAL 615.35 lei fara TVA mai putin
- Număr anunț
- DA28022918
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615 RON
- Valoare atribuită
- 615 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.