Atribuită
Cumpărare directă
Mouse LOGITECH M185, USB Wireless, Black-Blue LOGITECH Wireless Mouse M185 - EWR2 – BLUE Specificatii tehnice Rezolutie 1000 DPI Butoane/rotite 2 butoane + 1 rotita Interfata Wireless Tehnologie Fara Fir (Wireless) Dimensiuni (L x l x h) 60x39x99 mm Cod produs: 910-002236
- Număr anunț
- DA27905736
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30237410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102 RON
- Valoare atribuită
- 102 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.