Atribuită
Cumpărare directă
Scanner Canon DRM260, A4, 600 dpi Specificații tehnice: - Tip: Scanner de birou cu alimentare coli de hârtie; - Senzor de imagine: Senzor CMOS CIS cu 1 linie (senzor de imagine de contact); - Rezoluție optică : 600 dpi - Viteză de scanare: 60 ppm/120 ipm alb-negru , 60 ppm/120 ipm color; - Rezoluție de scanare: 150 x 150 dpi, 200 x 200 dpi, 240 x 240 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi; - Sursă de lumină : LED RGB; - Partea de scanare: Față/Verso/Duplex; - Interfață: USB3.1 - Capacitate alimentator: 90 de coli - Funcție integrată: OCR tehnologie de recunoaștere optică a caracterelor și salvare text în mod editabil; - Ieșiri : Alb-negru, Remediere defecţiuni, Îmbunătăţire avansată a clarităţii textului, Îmbunătăţire avansată a clarităţii textului II, Tonuri de gri pe 8 biţi (256 de niveluri), Color pe 24 de biţi - Volum zilnic de scanare: 7500 de scanări/zi - Creare și editare: suită software profesionala include eCopy PDF Pro Office, CaptureOnTouch Pro, CapturePerfect, Kofax VRS driver ISIS/TWAIN (Microsoft Windows 7/8.1/10/Server 2008 R2 SP1/Server 2012 R2/Server 2016); Garantie minim 12 luni
- Număr anunț
- DA28073001
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30216110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,25 RON
- Valoare atribuită
- 3,25 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.