Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Studiu de oportunitate

Număr anunț
DA34443055
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Cod CPV
79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.752.863 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.752.863 RON