Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibil Redbox CF287X/CRG-041H 15K pentru echipamentele HP LaserJet MFP Mngd M506DN, LaserJet MFP Mngd M527dnm, Laserjet Enterprise M506DN, Laserjet Enterprise M506XM, Laserjet Enterpr|cant: 3|capacitate:18000pag Garantie: 24 luni de la livrare Produse in fabrici din UE, sigilate cu banda protectoare si apoi in punga ermetic inchisa, sunt ambalate in cutii cu aspect comercial, inscriptionate cu marca producatorului, standardele de calitate (ISO 9001) si de mediu (ISO 14001) respectate in procesul de fabricatie, codul produsului, modul de depozitare, etc. Aceste consumabile echivalente nu invalideaza garantia echipamentelor de printare in care sunt utilizate.
- Număr anunț
- DA27940817
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413 RON
- Valoare atribuită
- 413 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.