Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuire : 1. Developing unit black Lexmark X544 1 bc x 340 lei + TVA 2. Toner Minolta original TN118 1 bc x 135 lei + TVA 3. Developer Minolta DV116 1 bc x 150 lei + TVA 4. Service / Maintenance Lexmark X544 1 bc x 120 lei + TVA 5. Service / Maintenance Bizhub 226 1 bc x 120 lei + TVA
- Număr anunț
- DA27995256
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DOBROSLOVENI (CUI 25323031)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 865 RON
- Valoare atribuită
- 865 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.