Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole de resort I.T. conform ANUNT Nr. ADV1214209 / 17.05.2021 1. Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-H-10W cu retea pe fir si fara unitate optica, 1 buc. x 1899 lei fara tva 2. Imprimanta CISS Epson EcoTank L6190, 1 buc. x 1650 lei fara tva 3. HDD Docking Station Motrix® Dual Bay 2.5"/3.5" SATA la USB 3.0, SSD /HDD functie back-up si clonare, rosu, 1 buc. x 170 lei fara tva

Număr anunț
DA28037006
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,72 RON
Valoare atribuită
3,72 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,72 RON

din 3,72 RON estimat