Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ANUNT NR. ADV1213902/14.05.2021 Cartus Pantum TL-411XW, culoare imprimare - negru, capacitate imprimare - 6000 copii, original OEM, pentru imprimanta Pantum M7200 FDW, 16 buc. x 210,00 lei fara tva Valabilitate oferta: 30 de zile

Număr anunț
DA28014500
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,36 RON
Valoare atribuită
3,36 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,36 RON

din 3,36 RON estimat