Atribuită
Cumpărare directă
Domestos 750ml - 15 buc x 6.20 lei; CIF 50 ml - 10 buc x 5.60 lei; Triumf aragaz 375 ml - 10 buc x 8.90 lei; Solutie geam Clin 500 ml cu pulverizator - 15 buc x 7.50 lei; Saci menajeri 60L 24 buc/set cu urechi - 24 set x 7.00 lei; manusi nitril 100/cutie - 1 cut x 65.00 lei; Clorom pastile dezinfectante 200buc/cut - 2 cut x 32.00 lei; Mop bumbac 250g - 15 buc x 5.50 lei;
- Număr anunț
- DA27989633
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730 RON
- Valoare atribuită
- 730 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.