Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK (1500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU PREMIUM HP LASERJET PRO M125NW M202N M126 M127 M225 M226 (**) PRODUS 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI SANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Laserjet Pro M-Serie (125NW, 201, 201DW, 201N, 202, 202DW, 202N, M125, M125A, M125HW, M125NW, M125R, M125RA, M125RNW, M126, M126A, M126NW, M127, M127FN, M127FW, M 128, M128FN, M128FP, M128FW, M225, M225DN, M225DW, M225RDN, M226, M226DN, M226DW) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434 sau Corina Paun 0731.372.430

Număr anunț
DA27941134
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE (CUI 5206185)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat