Atribuită
Cumpărare directă
LOT MATERIALE CARE CONTINE: SCAME 820.716 CLEMA ZN 16-17 BUC 20.000 0.210 SCAME 686.207 DOZA 190*140 IP56 BUC 4.000 26.050 SCAME 686.209 DOZA 300*220 BUC 2.000 71.430 BANDA IZ 19X20 NITTO 20M BUC 4.000 5.130 SCAME 820.720 CLEMA ZN D19-20 BUC 20.000 0.240 VARTA INCARCATOR 57646 BUC 1.000 52.020 052-005-0060 CORP ILUMINAT LED 27W 60CM 6400K BUC 1.000 20.590 SIG MOL PLN4-C10A/1N 1P+N UN MODUL BUC 4.000 23.520 16901 SINA METALICA SLITATA L=2M 35MM M 1.500 4.450 19997-BANDA SUPORT 17MM/08/6MM ELVON BUC 1.000 16.810 ELVON RAMA PENTRU PANEL LED MONTAJ PT 595X595 20911 BUC 3.000 39.500 ELVON PANEL LED 48W 595X595 6500K 21238 BUC 1.000 125.210 CABLU CYYF 3X2.5 M 20.000 4.540 CABLU MYYM 2X1.5 M 15.000 1.930 19998-BANDA SUPORT 12MM/08MM/8MM BUC 1.000 32.770 ELVON BEC ECONOMIC 55W E27 2700K 24395 BUC 2.000 27.310 ELVON BEC ECONOMIC 65W E27 6500K 24400 BUC 14.000 34.450 ELVON BEC LED 18W E27 4000K 24643 BUC 20.000 13.030 CABLU CYABYF 2*2.5 m 40.000 4.620 SURUB AUTOFORANT CAP PLAT 4.2X19 206.11.01 BUC 30.000 0.040 TUB COPEX MET 14MM OTEL ZN+IZOLATIE M 15.000
- Număr anunț
- DA27947757
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- VALORIS SRL (CUI 8859138)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,13 RON
- Valoare atribuită
- 5,13 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.