Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: PACHET COMPLET DE MATERIALE CONSUMABILE DE RESORTUL AUTO CONFORM ANUNT ADV1214446/18.05.2021

Număr anunț
DA28062154
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,15 RON
Valoare atribuită
3,15 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,15 RON

din 3,15 RON estimat