Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile laborator conf.of.204 Denumire produs/ serviciu Cantitate buc Pret unitar lei fara TV Total lei fara TVA Parafilm role lungime 75/latime 100mm, 9170005 1 178 178 Silicagel granule kg, 039.16.001 1 46,46 46,46 Bec de gaz Bunsen 3 97,80 293,40 Electrod Metal Combination , 285102413 1 1002,45 1002,45 Cbalu conectare electrod ,285122456 1 234,72 234,72 Manusi protectie ,4652475 1 361,86 361,86 Palnie sticla ,9251202 10 12,96 129,60 Total – 2246,49 lei
- Număr anunț
- DA28021151
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,25 RON
- Valoare atribuită
- 2,25 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.